Gdzie nocować w Krakowie?

      Możliwość komentowania Gdzie nocować w Krakowie? została wyłączona

krakow

Miasto lajkonika i Smoka Wawelskiego – Kraków, to zdecydowanie jedno z najchętniej odwiedzanych miejsc w naszym kraju. Podróż do tego miasta wiąże się z wielogodzinnym zwiedzaniem pięknych zabytków, a po tak aktywnym spędzaniu czasu niezwykle ważny jest odpoczynek. Jak zatem wybrać nocleg w Krakowie?
Oczywiście, wybór miejsca zakwaterowania jest zależny od wielu czynników, takich jak np. budżet, lokalizacja czy wiek turystów. Dla ludzi młodych, żądnych przygód i nowych znajomości najlepszym wyjściem będzie znalezienie miejsc w hostelu. Wieloosobowe, koedukacyjne pokoje dają możliwość poznania nowych ludzi, z którymi można bardzo ciekawie spędzić czas. Dodatkowo jest to opcja korzystna dla portfela – ceny takiego noclegu rozpoczynają się od około 30 zł!
Osobom, którym bardziej niż na oszczędzaniu zależy na spokoju i dobrej lokalizacji, zdecydowanie bardziej odpowiadać będzie nocowanie w hotelu. Ma to wiele zalet – nie trzeba się martwić o przygotowywanie śniadań czy też bezpieczeństwo rzeczy osobistych, czego nie gwarantowałby hostel. Dobrym wyborem może być również wynajęcie mieszkania na czas pobytu w mieście. To zdecydowanie najbardziej komfortowa ze wszystkich możliwości noclegu w Krakowie.
Kraków to niewątpliwie miasto warte poznania i zwiedzenia. Niezwykle bogata historia, przepiękna starówka czy wielość zabytków to tylko niektóre powody do zobaczenia tego miasta. Warto zadbać o miejsce do spania i ruszyć w podróż po pięknych zakątkach stolicy Małopolski!

Zapraszamy na naszą stronę Pensjonat Stańczyk

 

 naprawione