Wysokiej jakości urządzenia czyszczące i piorące na wyciągnięcie ręki

      Możliwość komentowania Wysokiej jakości urządzenia czyszczące i piorące na wyciągnięcie ręki została wyłączona

Jesteśmy firmą zajmującą się sprzedażą i obrotem zaawansowanych urządzeń czyszczących. Posiadany przez nas asortyment dobieramy w ten sposób, by reprezentował on szerokie spektrum maszyn czyszczących, poczynając od tych najmniej zaawansowanych a kończąc na wielofunkcyjnych i rozbudowanych.

Jak już wspominaliśmy, oferujemy szerokie spektrum urządzeń piorących. Nie oznacza to jednak, że nie preferujemy konkretnych rozwiązań, reprezentowanych przez niektóre marki, takie jak Numatic (seria George oraz Henry).

Szerokie spektrum możliwości

Posiadane przez nas produkty oferują szeroki zakres możliwości, od zwykłego czyszczenia rozmaitych powierzchni aż po zaawansowane, wieloetapowe odkurzanie piorące. Nasze maszyny czyszczące to produkty uniwersalne posiadające między innymi funkcję zbierania wody, prania ekstracyjnego tapicerek i czyszczenia posadzek. Dzięki temu jesteśmy w stanie zaoferować naszym Klientom wysokiej jakości sprzęt, którego trudno znaleźć nawet w profesjonalnych sklepach AGD.

Stawiamy na elitarność

Oferowane przez nas rozwiązania należą do elitarnych. Urządzenia czyszczące, które mamy w naszej ofercie, z pewnością można zaliczyć do sprzętów z najwyższej półki, ale nie cenowej! Wielu Klientów ocenia prezentowany przez nas sprzęt, jako profesjonalne maszyny czyszczące w najniższej cenie. Cieszymy się, że właśnie w ten sposób jesteśmy postrzegani u naszych Klientów.

Ergonomia to podstawa

Podstawowym „motorem napędowym” naszej oferty są małe, poręczne i ergonomiczne urządzenia czyszczące. Jesteśmy przekonani, że to one są przyszłością rynku. Przykładem niech będzie Numatic GVE 370-2, który charakteryzuje się co prawda małymi rozmiarami, ale za to jest poręczny, można za jego pomocą oczyścić każdą, nawet najtrudniej dostępną powierzchnię i – co ważne – nadaje się on do sprzątania niewielkich pokoi.

Jeśli szukają Państwo ergonomicznych rozwiązań w kontekście maszyn czyszczących segmentu Premium, to nasza oferta jest właśnie dla Państwa. W razie jakichkolwiek pytań, prosimy o kontakt. Z pewnością na wszystkie odpowiemy.